Avatar uživatele
Rokio

Který z našich českých prezidentů byl nebo je nejhorší?

Slovem nejhorší myslím, že pro náš stát toho nejméně dobrého vykonal a je vám nejméně sympatický.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, aliendrone před 564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Václav Havel

Jednoznačně mercedesový velkodisident svatý pašík chrotychrocht Vašík. Co ten dokázal pohnojit (navzdory tomu, že u nás je prezident spíše jen reprezentativní figura) je až k neuvěření. Ten snad na to musel mít nějaké školení nebo co. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hard work

Miloš Zeman

Jsem o tom pevně přesvědčený. Neumí se slušně chovat, jmenuje pochybné lidi do důležitých funkcí, porušuje vlastní sliby, mění názory jak kolovrátek. Je to ochlasta, který mohl mít dávno klid v důchodu a místo toho musí prezidentovat na vozíčku. Člověk bez zodpovědnosti a soudnosti. A to nemluvím o těch kauzách kolem hradního kancléře, Balák atd. Lidi ho mají rádi asi jenom pro to, že působí jako typický Čech a Bohém a nebojí se říct svůj názor, ale to je na prezidenta poněkud málo a to jsem zapomněl na ty jeho tendence se kámošit s Putinem, Si Ting pchingem a naopak kritizovat EU, BIS a nevím co všechno.

Za mě je to špatný prezident – nejhorší opravdu a každý kdo to tak nevidí, tak podle mě nepobral rozumu.

Upravil/a: hard work

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

jiný názor

Z polistopadových prezidentů je opravdu těžké vybrat jednoho.

Havel: amnestoval těžké kriminálníky, dopustil se jednání, jež nese znaky velezrady.

Klaus: svou amnestií (resp. abolicí) znemožnil vyšetření mnoha případů závažné kriminality. Mnoho z omilostněných byli jeho známí a přátelé, takže není neodůvodněné podezření, že šlo o jeho osobní prospěch.

Zeman: do úřadu se dostal tím, že v kampani uvedl druhé v omyl. Zneužil úřad pro svůj osobní prospěch a prospěch svých blízkých. Opakovaně se dopouštěl jednání, které nese znaky velezrady a vlastizrady. Jeho chování a vyjadřování už jen dokresluje jeho povahu.

Je to opravdu zajímavá sbírka individuí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Miloš Zeman

Jsem o tom přesvědčen jak se choval mluvil sprostě a celkově se neuměl chovat.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

jiný názor

Vybrat nejhoršího nebo nejlepšího, to vyjde na stejno, vybíral bys jen menší zlo… ani jeden za moc nestál… Počítám samozřejmě všechny (tedy i československé) prezidenty. Hodnotit 3 nebo 12 – to je úplně fuk.
Nebyl žádný prezident, který by sjednocoval stát a lid, choval se čestně a správně, něco hodnotného vykonal, byl nějak (pro zemi) pozitivně významný, důstojný,… nebo vůbec kompetentní. Jedna pohroma za druhou. Ano, většina lidí ti řekne Masaryka… -_- (přesto o něm nic moc nevědí, nic o něm nečetli, nic od něj nečetli; jen je nejvýraznější, vědí, že stál za vznikem ČSR a má kult osobnosti)… ale neboj, zcela zapadá do celé té bandy, nebyl nijak lepší než ten zbytek. A vůbec… jím (a „díky“ němu) TO vůbec odstartovalo, ta jedna velká šaškárna.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Václav Havel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
halfksv en

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Miloš Zeman

Vlastně jsou na 1. místě komouši

Upravil/a: Porkman

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek