Ktery pohadkar,navstivil 2× nasi nejkrasnejsi prirodni zajimavost v Severnich Cechach.

Doplňuji:
Dosli mi bodiky,ale je to tak Zanulko1.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jednou jsem kdesi četla, že v Hřensku byl Hans Christian Andersen, mám dojem, že jsem tam viděla i ceduli.

anonym

Pardon,moc se omlouvam za to ,ze jsem Vam Hanulko-zkomolila jmeno.Prijmete mou omluvu.Dekuji

hanulka11

vůbec se nic neděje to byl překlep, vždyť jsou sousedi h a z