sisinec123

Který meč je lepší?

Zdravím, chtěla bych se začít věnovat larpu, ale nevím, jaký meč koupit. Zda je lepší latexový nebo dřevěný… Není tu někdo, kdo se tomu věnuje a poradil by mi? Děkuji

Nejlepší odpověď
carlosbomber

Doporučil bych zeptat se přímo nekoho kdo to hraje. Napřiklad v nějaké komunite
např. tady: http://www.lar­p.cz/?q=en/od­kazy

Další odpovědi
Klaproth

Nevím co je larp, ale meč bych si určitě vybral ocelový.

led

Ak dobre chápem, v larpe ide princíp záujmov o aktivitu a praktizovanie v štýle žánru fantasy, historie, alebo sci-fi

Kedže ide o „hru“, vyberajte meč z materiálu, ktorým nemôžte súperovi ublížiť na zdraví.

led

Klaproth,
…nevím, co to je, o čem to je, k čemu to je… Nevím o tom nic, ale vyjádřím se k tomu…
Proč?

Klaproth

a. každý bod je dobrý
b. víš co je to sarkasmus?
c. kdyby všichni odpovídali pouze na otázky, ve kterých jsou kovaní, tak odpovědi.cz za chvíli zhynou