Hungalabunga

Jaké lidi nechal Hitler zlikvidovat z důvodu, že nebudou prospěšný?

Kdo nepracuje, tak zlikvidovat.

Nejlepší odpověď
Drap

Ty, kteří se mu znelíbili. Obecně lze říct, že Židy, cikány, potom všechny slovanské národy. Takový byl plán.

Další odpovědi
Edison

Špatně formulovaná otázka. „Který“ by mělo být „které“ a je to dotaz na konkrétní lidi. Nejspíš máš na mylsi JAKÉ lidi…

autacek

Německo potřebovalo životní prostor pro svůj národ. Zato dnes mají všeho dost, místa, přírodních zdrojů, nerostných surovin, elektřiny, vody, pracující novodobé kolonie na východě, atd., že si naopak mohou dovolit přijímat a živit lidi v nouzi.

Kryšpín

To nebyl jenom Hitler, ale nadšení velké části národa