Který legendární / slavný film zažil svou premiéru v době vašeho dětství?

Je to film, který si dnes pustíte?

Odpovědi
Kepler

Těch by bylo… Třeba Někdo to rád horké, Vinnetou, Perný den (s Beatles), Limonádový Joe, Kdyby tisíc klarinetů. Jen tak namátkou. Někdy si je možná ještě pustím, ale ne dnes. To až podle nálady. Slečna Nostalgie mě občas přece jenom navštíví.

Hufnágl

Byl to krásné sovětské filmy jako Člověk obojživelník a Pruhovaná plavba.

Emefej

Cesta do pravěku.

zjentek

https://www.im­db.com/title/tt021827­7/?ref_=ttpl_pl_tt