Spartaboy

Který film se zesnulým Belmondem dne 6 /9 se vám nejvíce líbil?

Já se teď díval na Veselé Velikonoce a hodně se mě to líbilo.

Odpovědi
Čecho_slovák

Nebylo by lepší, kdybyste se zeptal na film, který se vám nelíbil?

Kelt

Tak ani nevím, že se v pondělí vysílaly filmy s Belmondem, i když se to dalo čekat. No mám pár filmů na DVD – a mohu se kdykoli podívat, nebo si film stáhnout.

paul1

Muž z Ria. A dodávám, že jsem netušil jakými životními peripetiemi si musel Belmondo projít. Čest jeho památce.

Marty Koller

Nevím co všechno šlo ale nejvíce se mi líbilo policajt nebo rošťák a zvíře, ale i Muž z Acapulca byl hezkej

elkon

Filmů s Belmondem mám mnoho, nedá se určit nejlepší. Je to podle momentální nálady.

Justin1

Dvě předložky za sebou („s v“) bych raději nepoužíval.

Nejraději mám Bezva fintu. Jiné filmy s Belmondem jsem asi ani neviděl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.