Hanny10

Kterou značku čoček do očí používáte? Kde čočky kupujete?

Ja pouzivam od firmy Bausch Lomb, mesicni cocky a nebo od Switch, taky mesicni.
Bohuzel nikdy jsem v cockach nemela pohodou, vzdy je alespon trochu citim nebo tlaci..
Cocky nosim uz asi 4 roky.

Nejlepší odpověď
maja49

já nosím už 10 let čočky Bausch Lomb – měsíční. Pocit tlačení jsem mívala první rok, než jsem si na čočky pořádně zvykla. nyní mě občas tlačí, když už je nosím třeby více jak měsíc a potřebují vyměnit nebo v hodně zaprášeném nebo zakouřeném prostředí…
Doplňuji:
dříve jsem čočky i čistící roztok kupovala v optice, nyní s možnostmi internetu vše kupuji tam, protože už vím co chci!

Další odpovědi
fablen

Manžel používá také Bausch Lomb – roční. Je to z toho důvodu, že od lékařky co je v krajském městě bydlíme cca 90 km daleko a není časově možné tam jezdit často. Takto se tam jede 2× ročně (kontrola + vyzvednutí čoček). Roztok objednáváme RENU přes net. Je dražší, ale manželovi nejvíce vyhovuje.

katasku

Ahoj, já nosím čočky jenom v létě, kdy víc sportuju a cestuju. Proto používám jednodenní čočky, které prostě po použití vyhodím a je to. Mně vyhovují tyhle 1-Day Acuvue TruEye, poradili mi je v optice v Brně – www.gastonoptik.cz, nakupuju je taky na netu, jak už tady taky za znělo. Můj blíbený shop je www.Kup-cocky.cz. Výhoda toho, když půjdete nejdřív do nějaké takové optiky je ta, že poradí a navíc dělají třeba aplikace čoček, kde ukáží, jak na to. Tím může nějaká ta začáteční nepohoda při nošení taky odpadnout. Jinak je fakt, že moje oči si taky vždy po roce chvilku zvykaj.