BohousDostal

Kterou společnost oslovit pro vymáhání nároků pro odškodnění trvalých následků pracovního úrazu?

Zdravím, je tomu něco přes rok, co jsem prodělal pracovní úraz pravého zápěstí a předloktí pravé ruky. Dost to ovlivnilo můj život a nechci jednat s pojišťovnou zaměstnavatele sam za sebe. Rozhodl jsem se tedy využít advokátních služeb zabývající se trvalými následky, jen nevím kterou zvolit. Měl by tu někdo nějaká doporučení plus nějaké info? Děkuji.

Odpovědi
Arne1

Zkus www.collegas.cz

elkon

Než nějakou firmu, která živí X lidí (a bude drahá), tak bych se obrátil na nějakého právníka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.