Kepler

Jiný důvod (který?)

Ještě nezačala ani klimatologická zima (od 1.12.), natož astronomická zima (21.12.)

Další odpovědi
Arne1

Mix vícero zmíněných faktorů

jsemjá

Shoda náhod, specifická doba

mosoj

Globální oteplování

Doporučuji najít si data o tání grónských ledovců či tání ledovců v Antarktidě. Ano špatně se to vstřebává, neboť to znamená začátek konce lidstva . Život už nikdy nebude jako dříve, alespoň v časovém úseku chápaného lidstvem.

Midoc

Jiný důvod (který?)

Globální oteplování způsobené i chladícími věžemi jaderných a uhelných elektráren. Účinnost výroby el. energie v jaderných elektrárnách je asi 30%, zbytek 70% je vypuštěné teplo.
http://www.en­viweb.cz/81899

jirka F

Jiný důvod (který?)

Rozložený tryskového proudění a rozložení tlakových výší a nízkých tlaků.NAO,AO,PDDO,LA ŇINA atd.

elkon

Jiný důvod (který?)

Nepadá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Roční produkce el. energie v
jaderných elektrárnách v ČR v roce 2008 24,6 TWh. Současná asi 30 TWh.
https://www.na­zeleno.cz/ener­gie/jaderna-energie/jaderne-elektrarny-celosvetove-vyrobi-16-elektriny.aspx

Midoc

Oprava podle článku v roce 2008 roční produkce výroby el. energie v jaderných elektrárnách byla ČR byla 26,5 TWh.

Mr. Marek

Elkon: To není příčina, ale následek.