Rokio

Kterou námořní hodnost má Pepek námořník?

Pepek námořník je americká komiksová a filmová postava, která je náruživým konzumentem špenátu. Tato postava se poprvé objevila ve 20. letech minulého století. Ve filmu se ale poprvé objevil až v roce 1933.

Zajímalo by mě, kterou má hodnost na moři, nebo alespoň kterou má funkci na lodi? Co na lodi dělá?

Odpovědi
Kepler

Já bych mu dal hodnost Spinach Admiral, ale nejspíš to je jen lodní kuchař.