Kterou cestovní kancelář byste mohli doporučit na 3 týdenní exotickou dovolenou?

Potřeboval bych pomoct,Kterou cestovní kancelář byste mohli doporučit na 3 týdenní exotickou dovolenou na Floridu(Miami/Or­lando/Miami Beach,South beach..) děkuji

Odpovědi
ivzez

Zajezdy.cz

Žádnou (chybí jiná možnost).

Dovolené si zásadně organizuji sama.

Pokud nějakou cestovku, pak radši německou.
Vedle kvalitnějších služeb ještě ušetříte.

Jakub Tlapal

Zdravím, my jsme byli vloni na Bali a letěli jsme přes cKlub https://www.cklub­.cz/pruvodce/ba­li a všechno proběhlo bez sebemenšího problému. V dnešní době je strašně moc cestovek, tak jsme si taky nemohli vybrat. Přes cKlub letěl před tím i kolega z práce a byl spokojený, tak jsme dali na jeho doporučení.