Savier

Kterému povoláni byste dovolili alkohol v práci?

Já popelářům.

Nejlepší odpověď
Drap

Pouze degustátorům alkoholu. Jinak nikomu.

Další odpovědi
Rokio

Dělníkům v ocelárnách, ve slévárnách a na dráhách. Byl by to ale nízkostupňový alkohol.

elkon

Nikomu. Ani těm popelářům, snadno by mohli spadnout pod auto.

zjentek

Vyučujícím.

Alkohol odhalí přirozenost člověka a zde by byla na místě. Pak by bylo i možné případně si na určité konkrétní povahy s mindráky stěžovat, což za současného střízlivého stavu není nikterak možné, bo člověk dosud nemá vypracovanou žádnou metodiku na pokřivený charakter, de fackto dosud ani netuší, který je ten pokřivený a který je krásný.

cappuccino

hrobnikum

Samtibalfars

Buď všem nebo nikomu. Když jeden může a druhý nemůže nedělá to jen zlo.

Kéž by to tak mojí spoluobčané konečně pochopily…

paul1

V ČKD, v kovárně se běžně pilo pivo 8°, které se čepovalo v kantýně. Kováři měli 2 l plecháče, mládežníci jim to pivo nosili, někdy otočili i 3× za směnu.

Jan Kunčar

Poslancům ve sněmovně, ale ti si ho dovolili sami.

Radek Sysel

nikomu zakázat všem