Kepler

Kterého typu pohřbívání jste příznivcem?

Resp. jak by jste chtěli, aby bylo s vaším tělem naloženo?

https://pixaba­y.com/cs/photos/kos­try-legra%C4%8Dn%C3%AD-nesly%C5%A1%C3%ADm-zlo-1617539/

Nejlepší odpověď
Schluker

Za me spalit a nelegalne rozsypat na mnou vybranem miste :)

Další odpovědi
klumprt

Mně je to vcelku jedno, ale pokud bych měl uplatnit svůj názor mezi svými pozůstalými (jejichž to bude jednou problém), hlasoval bych pro kremaci a rozptyl. Tak bude dosaženo toho, že nebudu zabírat žádné místo. Na žádné místo si po smrti nečiním nejmenší nároky.
Pokud se pozůstalí rozhodnou ponechat si urnu s popelem a někde ji vystavit, nebo zakopat na určeném místě, kam by chodili na mě (snad v dobrém) vzpomínat, pak s tím nemám žádný problém.
Nejsem ani zásadně proti zakopání vcelku, ovšem to mi připadá jako plýtvání místem.

Rokio

Pokud bych zbohatl, chtěl bych být těsně před smrtí zmražen a pak čekat, až bude vynalezena nesmrtelnost.

Edison

Forma není dlůležitá. Důležitý je bejt dycinky tak trošičku na šrot. Aneb… hlavně až po smrti.

Kajoch

Kremace

led

Použiteľné náhradné diely nech použijú tam, kde ich je potrebné použiť pre zachovanie človeka. Zvyšok zverme ohňu.
Teraz sa možno lekári na mňa nahnevajú, ale veľakrát sa „náhradné diely“ zomrelého použili aj bez opýtania na súhlas pre záchranu iného človeka. Aj u nás… (pre neveriacich stačí pozrieť na internet)

Špeciálne pre Keplera, ja sa už tisíce rokov úspešne reinkarnujem. …a čo vy, mladý muž? 🙂

zjentek

Chtěl bych spokojeně plout ledovým vesmírem a urazit nesmírné vzdálenosti při tomto neobvyklém, tichém poznávání… ale to se mně asi nepodaří.

Autista

Co se týče mne, tak já volím variantu kremace a následného vložení semena stromu – javoru,buku,dubu či borovice, jakožto kvalitního hnojiva, abych v životě aspoň tak udělal něco správně.

Kepler

led: jak jsem už několikrát zde uvedl, jsem reinkarnát Johannese Keplera, takže reinkarnuju možná jen pár století. Možná i déle, ale pamatuju se jen na Johannese. Ale vším, čím jsem byl, jsem byl rád.

Kajoch

Až mi odejde do zvířecího nebe můj věrný parťák pes,kremaci bych nevolil.

Kepler

To chápu. Má bývalá přítelkyně pohřbila svou fenu vlčáka doma na zahradě. Dodnes jí to tam všechno v okolí hrobu jen kvete a tak má stálou vzpomínku.