Avatar uživatele
Kepler

Kterého typu pohřbívání jste příznivcem?

Resp. jak by jste chtěli, aby bylo s vaším tělem naloženo?

https://pixaba­y.com/cs/photos/kos­try-legra%C4%8Dn%C3%AD-nesly%C5%A1%C3%ADm-zlo-1617539/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Kajoch, DoTazatel před 1651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Za me spalit a nelegalne rozsypat na mnou vybranem miste :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Mně je to vcelku jedno, ale pokud bych měl uplatnit svůj názor mezi svými pozůstalými (jejichž to bude jednou problém), hlasoval bych pro kremaci a rozptyl. Tak bude dosaženo toho, že nebudu zabírat žádné místo. Na žádné místo si po smrti nečiním nejmenší nároky.
Pokud se pozůstalí rozhodnou ponechat si urnu s popelem a někde ji vystavit, nebo zakopat na určeném místě, kam by chodili na mě (snad v dobrém) vzpomínat, pak s tím nemám žádný problém.
Nejsem ani zásadně proti zakopání vcelku, ovšem to mi připadá jako plýtvání místem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Pokud bych zbohatl, chtěl bych být těsně před smrtí zmražen a pak čekat, až bude vynalezena nesmrtelnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Forma není dlůležitá. Důležitý je bejt dycinky tak trošičku na šrot. Aneb… hlavně až po smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Kremace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Použiteľné náhradné diely nech použijú tam, kde ich je potrebné použiť pre zachovanie človeka. Zvyšok zverme ohňu.
Teraz sa možno lekári na mňa nahnevajú, ale veľakrát sa „náhradné diely“ zomrelého použili aj bez opýtania na súhlas pre záchranu iného človeka. Aj u nás… (pre neveriacich stačí pozrieť na internet)

Špeciálne pre Keplera, ja sa už tisíce rokov úspešne reinkarnujem. …a čo vy, mladý muž? 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Chtěl bych spokojeně plout ledovým vesmírem a urazit nesmírné vzdálenosti při tomto neobvyklém, tichém poznávání… ale to se mně asi nepodaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Autista

Co se týče mne, tak já volím variantu kremace a následného vložení semena stromu – javoru,buku,dubu či borovice, jakožto kvalitního hnojiva, abych v životě aspoň tak udělal něco správně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: jak jsem už několikrát zde uvedl, jsem reinkarnát Johannese Keplera, takže reinkarnuju možná jen pár století. Možná i déle, ale pamatuju se jen na Johannese. Ale vším, čím jsem byl, jsem byl rád.

před 1650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Až mi odejde do zvířecího nebe můj věrný parťák pes,kremaci bych nevolil.

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To chápu. Má bývalá přítelkyně pohřbila svou fenu vlčáka doma na zahradě. Dodnes jí to tam všechno v okolí hrobu jen kvete a tak má stálou vzpomínku.

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek