Rokio

Které znáte způsoby sebevraždy, aby bylo zachováno tělo v celku pro jeho rozporcování na lidské orgány?

Možná mě teď někteří z vás budou považovat za blázna. Ale pokud je vážně duševně nemocný jedinec, tak s ním asi bude moc těžké žít.

Pokud se daný psychouš zabije, budou z něj mít alespoň užitek případní příjemci orgánů a rodina po něm zdědí majetek.

Tuto otázku však nepokládám, abych nějakého JINÉHO duševně nemocnèho člověka k tomu navedl. Vkládám ji sám za sebe. Sám jsem se k tomu rozhodl.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Žádný. Cokoliv by navrhl by někdo mohl pokládat za formu návodu, která je trestná.

Další odpovědi
Drap

Takových způsobů jsou desítky. Zkus se zamyslet, na mnohé dojdeš sám.

jirka F

Nikdo tvoji smrt nežádá. Tak je zbytečné vzít si život.

Lgee

Hladem, žížní,udušení, utopení, infarkt.

Ametyst

Nedělej to, na to je vždycky dost času.

Kazatel

Konzultuj to nejlépe se svým ošetřujícím lékařem.

elkon

Další nápad magora.

Ametyst

Rokio, nebudeš přece sloužit byznysu s lidskými orgány. Ono stačí, že na nás všelijaký zdravotnický byznys vydělává teď.