zjentek

Které youtubery bych měl sledovat, abych byl takříkajíc v obraze a taky nebyl za jakéhosi kulturního outsidera?

Př: Někam přijdu a tam na mě vybafnou: Ty to nevíš? Vždyť o tom už vysílal ten či onen. No, a já stojím jak ten kulturní hotentot.

Nejlepší odpověď
Ametyst

To by mi opravdu vadilo nejmíň. 🙂 Nevracíme se snad do totáče, kde všichni sledovali jediné dva TV programy. Dnes si každý vybere, a záleží, co ho zajímá. Také jestli je závislý jen na češtině.

Další odpovědi
elkon

To jsi na tom dost bídně, když své znalosti zakládáš hlavně na YouTube.

Rocker

Nikdy jsem žádného youtubera nesledoval,vlastně ani žádného neznám.A taky bez toho žiju spokojeným životem.

Dochy

To to tu za důchodce zjenteka převzal vážně puberťák zjentek?
Ještě se mi nestalo, aby můj kulturní rozhled někdo kritizoval s poukázáním na neznalost kohosi na TýTrubce.

Kazatel

Zkus třeba retro Přemka Podlahu.

_Bůh_

Zjentoš: https://youtu­.be/m7WjlhAT6lA asi tak

zjentek

Bůhu, brďo, ono to vypadá, že on má snad pravdu!

_Bůh_

Žádné sledovat nemusíš, všichni jen cpou reklamy aby měli prachy

zjentek

Elkon… okej… spolknu to. Mám to nakrajíčku, ale ušetřím tě, spolknu to.

Ametyst

Zjentku, nic si z toho nedělej. Elkon je rád postavený před hotovou věc, a nerad sám pátrá a objevuje.

zjentek

Hlavně jde o to, mezi kým se pohybujeme. Elkon mezi svými může mít znalostí až nad hlavu a pak se (třeba omylem) vyskytne někde mezi mladými a ejhle- hlupý jak troky! No, tak nějak tak jsem otázku myslel, rád si rozumím s celým světem a netoužím po tom, aby on lezl po kolenou za mnou. Tomu se myslím dá rozumět… co, Elkon? Néé, dobrý, spolkl jsem to, klídek!

(Díky Ametystík, zbožňuji tě, ale to ty víš (;

Ametyst

🙂 Jasně, dík, hned se mi líp usíná.