Usoman

Které série seriálu Hra u trůny se vám nejvíce ne/líbily a proč?

Seriál jsem ještě neviděl, kouknu na něj v březnu a rád bych se vás zeptal na co se mohu těšit či netěšit. Je tam epizoda/série obzvlášť nudná nebo je celý seriál boží? Všichni ho chválí, tak ho vyzkouším.

Odpovědi
flodur

Zkouknul jsem celý seriál jedním dechem a pro mě " jednička ".V dubnu budou dávat další novou sérii a tak už se nemůžu dočkat.

zelí

Některé díly jsou prostě nabitější, než jiné. To je asi normální.
Určitě doporučuji shlédnout. A začít dřív než v Březnu, nemusel by si stihnout všechny díly, než bude nová serie.