zjentek

Které navigace zdarma pro android fungují také offline?

Doplnění:

Aliene, pokud je mně známo tak Sygic stojí nějaký „hrachy“, tzn. not for free, heh? Asi by to vysvětlovalo tvý vytlemený smajly za linkem, ale trocha tady váhám, nechám se podat 🤷‍♂️ ((;

Nejlepší odpověď
mvk

Navigací zdarma pro android je několik a jsou snadno k nalezení.
Tato otázka v zemi, kde vznikla a je provozována aplikace mapy.cz je zřejmě jen na honění bodů, už toho nech, mě to otravuje a nerad sem proto chodím.

Další odpovědi
Viktorie II.

Mám zkušenosti s Mapy.cz, kterou používám i off-line, ale neukáži ti uzávěry nebo nehody na zvolené trase.

Rocker

Použivám Mapy.cz.Jako navigaci v autě,na kole,nebo jako mapu v přírodě.Jsem s ní spokojený.

aliendrone

Třeba https://www.sy­gic.com/press/sy­gic-offline-gps-navigation-is-now-available-on-android-auto/cs . ;) :D :D

zjentek

Mvk, BLBOST.

mvk

https://alter­nativeto.net/sof­tware/mapy-cz/

Dochy

dotaz byl na „fungují také offline“ – a to není samozřejmost. Většina z toho, na cos poslal odkaz, bude téměř jistě online only a najít v tom offline variantu nebude jednoduché. Mapy.cz dovolují stáhnout mapové podklady a mapu používat offline, ale nejsem si jist, zda i funkce navigace může fungovat bez připojení.

mvk

V seznamu je uvedeno, zda fungují off-line a mezi prvními deseti je jich pět. Navigace funguje offlline, ale ovšem nezobrazuje aktuální uzavírky, natož pak dopravní situaci. Podobně silniční síť odpovídá naposled staženým off-line mapám.

Dochy

offline mapa a offline navigace jsou dvě různé věci. Nebylo by lepší napsat s čím máš zkušenosti?