Kelt

Které horory máte raději, pokud jste jejich příznivcem?

Jsou dva typy hororů a to, kdo zvítězí, zbude. Buď dobro, nebo zlo. Samozřejmě, že více hororů končí vítězstvím dobra, ale když vyhraje zlo, tak mne to více zaujme. Zatím jsem viděl 2 filmy tohoto typu a to Zjevení (včera na Nova Cinema) a Brána do Pekel (italský film r. 1989). Které filmy máte rádi vy a zda můžete doporučit nějaký, kde vyhraje zlo. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Přenosy z poslanecké sněmovny. Tam se nás nakonec také snaží přesvědčit , že vše dopadlo dobře.

Další odpovědi
Anikitos

Vřískot, Tajemství loňského léta (spíš takové thrilery a nekončí špatně), Kruh, Matka!, V zajetí démonů, To (ještě jsem neviděl, ale spousta lidí to chválí), Lesní duch (+ Smrtelné zlo), Sinister,Husk, Chucky, Paranormal Activity.

Stáhni mě do pekla (docela povedený a zlo nakonci vítězí). ;) Závrať, :D Entity (tento není moc dobře hodnocený, ale mně se líbil).

http://www.so­kujiciplaneta­.cz/tipy-na-film/sub-top-10-horor-duchove-demoni

Zde jsou vypsané různé horory, většinou klasiky (a docela dobré):
https://nafil­mu.cz/2015/06/­30-nejpovedenejsich-ducharinek/

Lucka17

Les sebevrahů 🙂 Pokud si dobře pamatuji tak to nemá štastný konec :)

jirka F

Drákula(1992),V z­ajetí démonů 1 i 2 dokonce se chystá i the conjuring 3(2019),Sinis­ter(2012),čaro­dějnice[přijde mě to jako zajímavý snímek který nikam nespěchá a snaží se setrvat v ději prostě něco z něho vychází].

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/534715-the-conjuring-3/diskuze/

Winterman

Ted jsme byly s partnerkou na Sestra ve 4D a byl to teda docela zážitek, takže klidně doporučuji

jáára

A viděls „Funny Games: U.S.A.“ ? je jich spoustu dobrejch… už jsem nějak otupěl…

Trsa

Pokud máš rád zombie téma, tak určitě můžu doporučit Ústvit mrtvých nebo Resident Evil. A pak dva takové komediální horory Soumrak mrtvých a Zombieland :)