Avatar uživatele
Rokio

Které byste mi přisoudili IQ podle mojí profese?

Moje povolání je dělník, prodejce moderní uměí a malý investor.

Popis mých zaměstnání

  • dělník = dělník u stroje, průměrné vzdělání mých kolegů je výuční list, dělníci pouze se základkou jsou vzácní ve firmě, kde pracuji, normu zvládám a patřím do průměru
  • prodejce moderního umění = prodávám ho ve dvouch galerií a lřes internet, jsem podprůměrný
  • malý investor = jsem v tom úspěšný, skoro každý měsíc mám zisk, průměrný měsíční výdělek je 2.000 Kč

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 1146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

jiný názor

… vzhledem k tomu, že se ptáš furt dokola na to stejný, a ač maturant, nedokážeš pochopit , vo co vlastně jde, řekl bych, že tvé IQ bude rovno houpacímu koni …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

jiný názor

Protože se stále opakuješ a vnucuješ, a nedokážeš pochopit, že to nikoho nezajímá, tvoje IQ bude podobné jak automatické pračky.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PepasAvalonu

70 IQ

Asi nevíš, co je IQ, když ho chceš měřit podle zaměstnání.
Navíc my ti nic „přisoudit“ nemůžeme. V tomhle ohledu tak leda Bůh nebo příroda. Jinak pouze soud ohledně právních věcí.
„Které“ zní taky divně, v tomhle spojení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

jiný názor

IQ se „nepřisuzuje“.

Výši tvého IQ bych odhadovala spíše z toho, jak se projevuješ, jaké chyby stále opakuješ,
z toho, že se stále ptáš na totéž (nejsi schopen pochopit, že změníš-li pár slov, nejde o novou otázku)
atd., atd.

Až budeš příště vkládat anketu, udělej na začátku možnosti mezeru (takhle mám začátek čísel schovaný).
Odhaduji ale, že můj „odhad“ tam nemáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

jiný názor

IQ nemá nic společného s profesí. Podle toho nic a už vůbec ne IQ, přisuzovat nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

110 IQ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

ad „IQ se nepřisuzuje/přiznat nejde“
Ale no tak… v daném kontextu synonymum pro odhadnout. Ještě jste nikdy nikomu nepřisoudili nějakou vlastnost s tím že jste třeba později zjistili, že jste se spletli?

Synonyma dle https://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/pri­soudit
• přiznat
• přiřknout

Nikoli nadělit či změřit.

před 1146 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek