Rokio

Které byste mi přisoudili IQ podle mojí profese?

Moje povolání je dělník, prodejce moderní uměí a malý investor.

Popis mých zaměstnání

  • dělník = dělník u stroje, průměrné vzdělání mých kolegů je výuční list, dělníci pouze se základkou jsou vzácní ve firmě, kde pracuji, normu zvládám a patřím do průměru
  • prodejce moderního umění = prodávám ho ve dvouch galerií a lřes internet, jsem podprůměrný
  • malý investor = jsem v tom úspěšný, skoro každý měsíc mám zisk, průměrný měsíční výdělek je 2.000 Kč

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

jiný názor

… vzhledem k tomu, že se ptáš furt dokola na to stejný, a ač maturant, nedokážeš pochopit , vo co vlastně jde, řekl bych, že tvé IQ bude rovno houpacímu koni …

Další odpovědi
elkon

jiný názor

Protože se stále opakuješ a vnucuješ, a nedokážeš pochopit, že to nikoho nezajímá, tvoje IQ bude podobné jak automatické pračky.

PepasAvalonu

70 IQ

Asi nevíš, co je IQ, když ho chceš měřit podle zaměstnání.
Navíc my ti nic „přisoudit“ nemůžeme. V tomhle ohledu tak leda Bůh nebo příroda. Jinak pouze soud ohledně právních věcí.
„Které“ zní taky divně, v tomhle spojení.

ivzez

jiný názor

IQ se „nepřisuzuje“.

Výši tvého IQ bych odhadovala spíše z toho, jak se projevuješ, jaké chyby stále opakuješ,
z toho, že se stále ptáš na totéž (nejsi schopen pochopit, že změníš-li pár slov, nejde o novou otázku)
atd., atd.

Až budeš příště vkládat anketu, udělej na začátku možnosti mezeru (takhle mám začátek čísel schovaný).
Odhaduji ale, že můj „odhad“ tam nemáš.

Drap

jiný názor

IQ nemá nic společného s profesí. Podle toho nic a už vůbec ne IQ, přisuzovat nejde.

Lgee

110 IQ

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

ad „IQ se nepřisuzuje/přiznat nejde“
Ale no tak… v daném kontextu synonymum pro odhadnout. Ještě jste nikdy nikomu nepřisoudili nějakou vlastnost s tím že jste třeba později zjistili, že jste se spletli?

Synonyma dle https://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/pri­soudit
• přiznat
• přiřknout

Nikoli nadělit či změřit.