kurec

Která země je nejlepší na parazitování?

Předpovídejme že umím všechny jazyky na světě takže se všemi domluvím, ve které zemi by se mi dostalo největší péče jakožto imigrantovi ze země druhého světa? Můj cíl by bylo ukrást té zemi co nejvíce bohatsví a přenést ji zpět, problém nastává v tom že když pracuju – získávám finanční kapitál tak musím logicky jim to dát zpátky jelikož jídlo a ubytování není zadarmo. Nebo to jinde funguje jinak?

Odpovědi
Savier

Česko.

elkon

Bláboly. Na tomto webu nic nového.

zjentek

Takže když šel praotec Čech krajinou zabodl hůlku do nějakýho kopečku což považoval za horu a zahlásil tohle je země zaslíbená a tady se uprdelíme tak to byl co, parazit?

V podotázce jednoduše popisuješ primitivní princip fungování lidské rasy, tzv. ekonomický princip člověka, nic hlubokého. Samotným principem je těžit ze zdrojů a hlouposti, přičemž se předpokládá, že obé jsou nekonečné. U zdrojů jsem však osobně přesvědčen o opaku, to druhé řekněme sedí.

IMHO jsou paraziti všichni kdož si uzurpují jakékoli území jen pro sebe, Vím co říkám, já měl takovýho předka, na „jeho“ zahradě se nesmělo nic, prostě nic, už nikdo jiný nesměl na tomto kusu země nic, nic dle vlastní představy či nedej bože zde uplatnit vlastní nápad. A tohle platilo, dokud nebylo po něm. 🤷‍♂️

Proberte se, lidé. Opravdovou svobodu naleznete v hlubším uvědomění, tak jako jsem ji nalezl já a ta úzce souvisí mimo jiné s ODŘÍKÁNÍM, nikoliv s parazitováním. Děkuju.

cappuccino

Kazda zeme, kde jsou tucne socialni davky. Proc myslis, ze se vsichni hrnou do Nemecka, Danska a Svedska? Vzdyt sousta z nich ani nevi, kde ty zeme jsou, hlavne, ze se tam dostanou a nebudou muset nic delat.
Ale i v Cechach je dost parazitu, jen se ohledni kolem sebe! Nechteji nic delat ale porad krici, jak se o ne spolecnost nestara!!
Jenom tady na webu jich je taky dost!!

zjentek

Cappuccko a ti co tady CHTĚLI dělat upřímně a zároveň měli všech pět pohromadě, čili jakousi „starost“ o ně ze strany státu také očekávali, už dávno vzali čáru (za hranice). Když je možnost žít, přežívat je pak docela nahovno. Děkuju.

Rokio

cappuccino: Já to nejsem. Žiji na Moravě. Ne v Čechách.