dust8

Která z volebních stran slibuje delší podporu v nezaměstnanosti?

Kdybych měl někoho volit, tak snad ti kteří to prodlouží, jelikož 5 měsíců podpory je dost trapné.
Dokud se to nedozvím, tak volební lístky raději ztopím.

Nejlepší odpověď
anonym

To není trapné ale MOTIVUJíCí , to je to správné slovo, které si možná hledal …

Motivující k nalezení nové práce a dlouhodobém neparazitování na solidaritě ostatních.

Odkud si myslíš že se ty peníze berou, že se tisknou ? Urvou se z platů těch kteří pracují, ti platí takovému člověku 5 měsíční dovolenou, a ty to ohonotíš slovy „trapné“, to je trapné.

Jsou tam ale strany které slibují synchronizaci minimální mzdy (tedy v našem případě by to znamenalo výrazné navyšování protože v rámci Evropy ji máme velmi podprůměrnou, je to 32% průměrné mzdy) zatímco v rámci Evropy je minimální mzda 40% té průměrné – synchronizaci prosazuje třeba ČSSD (jak jinak že). Jenže i na tu minimální mzdu bys musel do práce chodit, zadarmo to nebude 🙂

Další odpovědi
Drap

Žádná strana neuvádí případnou dobu.