Rokio

Být profesionálním vojákem který chodí každý rok na ty nejnebezpečnější bojové akce

Jedná se ale pouze o můj názor.

Viktorie II.

Pracovat v dolech

Ty ostatní, v případě nehody můžou najít, na rozdíl od horníků, kteří zůstali v dole po závalu či výbuchu!

paul1

Být profesionálním vojákem který chodí každý rok na ty nejnebezpečnější bojové akce

Soused byl v Chorvatsku jako tzv. modrá přilba, ochranné síly OSN – UNPROFOR a vyprávěl, o tom, že byli celkem v pohodě, ale ohrožovali je civilisté, když se přiblížili k hranici, tak po nich házeli kamení.

Brozma

Být profesionálním vojákem který chodí každý rok na ty nejnebezpečnější bojové akce

Vzpomeň si na naše chlapi v Afganistánu. Několik jich při útocích teroristů padlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Prostě já...

U policie záleží jaká policie. Můžeš dělat i v kanceláři :)