Kryšpín

Která vláda v Česku neměla problém od roku 1989?

Nebylo jich mnoho pánové Klaus, Tošovský, Zeman, Špidla, Gross, Topolánek, Fišer, Nečas, Rusnok, Sobotka. Jsou tady pamětníci, tak od svržení rudochů, která vláda elegantně sloužila vlasti bez úhony.
Tak jsem začal hledat, Václav Klaus ODS ekonomické problémy, tajná konta ve švajcarech, Sarajevskočeský atentát, Uherský dárce Lájoš Bán, S. Gross ČSSD různá kouzla, luxusní byt, M. Topolánek ODS, Dalík, Toskánsko, Zemanova ČSSD, podpora schválení humanitárního bombardování Jugoslávie / však již v roce 1914–1918 tam statečně pod rouškou France se bojovalo proti Srbům /, P. Nečas ODS obhajce kobyl které dřou a vše hlídá kontrarozvědka a­.t.d.

Již dále nebudu hledat ani psát, aby zdejší donašeč nepodal informaci a otázka byla smazána.

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, které problémy myslíte? Otázka je nepřesně formulovaná.

Problémy ekonomiky, sociální, školství atd. – vše, co se týká výkonné moci, řeší každá vláda.

Pokud máte na myslí problémy se složením vlády a jejím trváním, předsedou vlády atd., dovíte se mnohem víc v odkazu.

„Např vláda Stanislava Grosse (4. srpna 2004 – 25. dubna 2005),
koalice ČSSD + KDU-ČSL + US-DEU – 101/200 křesel
Grossova aféra a vládní krize“ atd.

Dovíte se příčiny problémů ve vládě, klikněte si na jména atd. a zjistíte podrobnosti.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_vl%C3%A1­d_%C4%8Ceska

V tomto odkazu stačilo kliknout na jména, jak jsem uvedla. a dověděl jste se, proč pod vedením dotyčných vláda skončila.

Další odpovědi
led

Nikde na svete nejestvuje vláda, ktorá za svoju funkčnú dobu nemusí riešiť problémy. Česká vláda nie je výnimka.

Vláda, ktorá nemusí riešiť problémy nie je vláda.

dr.luha

Některé problémy jsou umělé a účelové, podle aktuálních požadavků jistých sil a mocností a korporací.

Edison

Každá vláda všech států má problém. Přinejmenším ten, že někdo jiný chce nastoupit na její místo. O některých problémech ty vlády ani nevědi, jiné tutlají. Žádná vláda se nezavděčí všem. To nejde.