Američanka

Která osoba se dá považovat za velmi mocnou osobu na americkém kontinentě?

Marně hledám po google nějaké informace kde by se dalo dočíst která osoba by se dala považovat za velmi mocnou osobu na americkém kontinentě tak zkusím anketu. Děkuji

Odpovědi
Palpatine

Donald Trump

Pochopitelně prezident USA. Řekl bych, že ze všech zemí na obou amerických kontinentech je USA nejmocnější a tudíž bude nejmocnější osobou právě prezident USA. To ale neznamená, že bychom měli ostatní nějak podcenovat. A záleží to z jakého hlediska to bereme. Ale z obecného hlediska je to USA.