yuko

Která manželka kandidáta na prezidenta by se Vám nejvíce líbila jako první dáma?

http://video.ak­tualne.cz/dvtv/zi­ve-debata-manzelek-kandidatu-na-prezidenta-ktera-by-dobre/r~b49f36­0ef24011e7984d0cc47ab5f1­22/

Nejlepší odpověď
Kepler

Abych pravdu řekl, vzhledově se mi nelíbí ani jedna. Možná kdyby na sobě trochu zapracovaly a lépe se oblékaly, přijatelné by se našly. Ale vzhled první dámy není nejdůležitější. Rozhodující je přirozené charisma, inteligence, schopnost být opravdu důstojnou reprezentantkou.

Další odpovědi
Drap

Nelze dost dobře ohodnotit jednotlivé dámy pokud nebyla stanovena kritéria. Ať chci nebo nechci, stále je v tomto případě musím hodnotit současně s partnerem. Úplně mé představy nesplňuje ani jeden pár. Jiného kandidáta k volbě nemáme. Kdyby to šlo alespoň přeházet a partnerky vyměnit, třeba by se vybíralo lépe.
V tomto případě , pokud bych musel vybrat, Vyberu partnerku pana Hanycha, který je vdovec. Ovšem jako prezidentský kandidát příliš nesení a ani podle mne nemá šanci.

ivzez

Překvapuje mne, že je otázka je ještě po 17 dnech otevřená.

Výběr potenciálních prvních dam se výrazně zúžil, ale i v případě,
že by byl stále stejný, by nejhorší byla Eva Drahošová.

Člověk, který se nezastaví před ničím, který dokáže „vtipkovat“ ohledně
zdraví, a který podráží svého manžela si podle mne úctu nezaslouží.

HZK

Z poražených kandidátů Talmanová. Z finálových rozhodně paní Ivanka. Drahošová vypadá jako nos a brýle, které se dají koupit ve Forech a žertech. Doufejme že Ivanka zůstane první dámou na dalších 5 let.

luckykubrt

Hilšerova asi vypadá nejlíp. ale jelikož je Hïlšer proti Zemanovi (a tím pádem pro přijímání islamských migrantů) tak raději tu Zemanovou . 🙂

yuko

Libila by se mi Lucie Talmanová, ale nedokazu si predstavit, ze by jeji manzel mel byt presidentem CR.

Drap

S Lucií Talmanovou jsem se kdysi setkal osobně. Byla to, a doufám že stále ještě je šarmantní a milá dáma. Ovšem mít za prezidenta Topolánka, to mě hlava nebere.