Avatar uživatele
yuko

Která manželka kandidáta na prezidenta by se Vám nejvíce líbila jako první dáma?

http://video.ak­tualne.cz/dvtv/zi­ve-debata-manzelek-kandidatu-na-prezidenta-ktera-by-dobre/r~b49f36­0ef24011e7984d0cc47ab5f1­22/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Kepler před 2263 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Abych pravdu řekl, vzhledově se mi nelíbí ani jedna. Možná kdyby na sobě trochu zapracovaly a lépe se oblékaly, přijatelné by se našly. Ale vzhled první dámy není nejdůležitější. Rozhodující je přirozené charisma, inteligence, schopnost být opravdu důstojnou reprezentantkou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nelze dost dobře ohodnotit jednotlivé dámy pokud nebyla stanovena kritéria. Ať chci nebo nechci, stále je v tomto případě musím hodnotit současně s partnerem. Úplně mé představy nesplňuje ani jeden pár. Jiného kandidáta k volbě nemáme. Kdyby to šlo alespoň přeházet a partnerky vyměnit, třeba by se vybíralo lépe.
V tomto případě , pokud bych musel vybrat, Vyberu partnerku pana Hanycha, který je vdovec. Ovšem jako prezidentský kandidát příliš nesení a ani podle mne nemá šanci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Překvapuje mne, že je otázka je ještě po 17 dnech otevřená.

Výběr potenciálních prvních dam se výrazně zúžil, ale i v případě,
že by byl stále stejný, by nejhorší byla Eva Drahošová.

Člověk, který se nezastaví před ničím, který dokáže „vtipkovat“ ohledně
zdraví, a který podráží svého manžela si podle mne úctu nezaslouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Z poražených kandidátů Talmanová. Z finálových rozhodně paní Ivanka. Drahošová vypadá jako nos a brýle, které se dají koupit ve Forech a žertech. Doufejme že Ivanka zůstane první dámou na dalších 5 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Hilšerova asi vypadá nejlíp. ale jelikož je Hïlšer proti Zemanovi (a tím pádem pro přijímání islamských migrantů) tak raději tu Zemanovou . 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
yuko

Libila by se mi Lucie Talmanová, ale nedokazu si predstavit, ze by jeji manzel mel byt presidentem CR.

před 2263 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

S Lucií Talmanovou jsem se kdysi setkal osobně. Byla to, a doufám že stále ještě je šarmantní a milá dáma. Ovšem mít za prezidenta Topolánka, to mě hlava nebere.

před 2263 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek