Kuře

Která část mozku je nejchytřejší?

Nejlepší odpověď
www

No, otázka krkolomná 😉
Na co, jak, v čem atd. Většinou jedna hemisféra, u každého jiná. Levá nebo pravá. 😉

Další odpovědi
tom004

Myslím si,žádná půlka mozku není ani chytřejší,ani hloupější.Záleží na každém jedinci,kolik informací do něj dokáže „naskládat“ a potom je zpětně využívat.Mimo základních informací,které jsou mozku dány geneticky,a které nemůžeme ovlivnit.Zatím a naštěstí.

Pájo

Šedá kůra… a podkorová centra.

briketka10

paměť, fantazii, pohyb, řeč, sluch, mám zhoršenou na pravé straně po léčbě mozku, která část je tedy nejchytřejší nevím..u mě to byla pravá..

terry

Nejchytřejší na co?