_136

Která barva oblečení je barvou typických homosexuálů a metrosexuálů?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jiná odpověď

Žlutá/oranžová jsou Krišňáci, zelená značí gumy, růžová barbíny a tyrkysovou volí vintage people. Tak pro bukvice ti tam toho moc nezbylo. A jinak ti jde jistě o typickou barvu homosexuálů a ne o barvu typických homosexuálů, že ano. (;

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Traduje se, že barva „homoušů“ je růžová. Metrosexuálové žádnou barvu nepreferují. Pouze o sebe přehnaně dbají a působí stále jako manekýni. Svým výrazem i oblékáním.

marci1

Jiná odpověď

Nevím jestli i oblečení, ale oblíbenou barvou homosexuálů je fialová barva, která je považována za bezpohlavní. 🙂

https://www.e­commercebridge­.cz/psychologie-barev-v-marketingu/

Drap

Jiná odpověď

Neni taková barva

paul1

Růžová

V Basileji jsem viděl obchod pro homosexuály, vše růžové, dokonce i jízdní kola.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.