Sonush

Kryt na telefon Alcatel One touch star

Ahoj, přemýšlím že bych si koupila telefon Alcatel One touch star s přední bílou barvou, ale zezadu se mi nelíbí ta růžová. Chtěla jsem se zeptat, jestli neexistují nějaké zadní kryty na tento mobil, nebo nějaké možnosti, jak zadní kryt změnit? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel jsem nic nenašel, tak budete muset si buď ten mobil koupit s růžovým zadním krytem nebo ideálně jiný telefon, cenově srovnatelný je například mobil Nokia Lumia 620, ovšem ta Nokia toho nabízí víc. Prodává se v pěkné bílé barvě.