jaja12345678

Krev v díře po vytržení osmičky?

Dobrý den,
asi tak před 10 dny jsem byl na vytržení osmičky, kdy mi jí museli řezat. Po týdnu mi vytáhli stehy, že je vše v pořádku. V ústech mi ovšem zůstala díra a v ní mám teď tmavou krev. Je to normální?

Odpovědi
Edison

A co na to lékař?

Funna

sražená krev je vždy tmavá a díra se časem zacelí a úplně zmizí…pokud tě to nebolí, je to OK…

jaja12345678

Při vyndání stehu to tam asi nebylo a zatím jsem lékaře nekontaktoval, jelikož to nebolí a říkám si jestli to není náhodou vazivo díky kterému se to hojí.