Evasky

Křeček píská.

Křeček zlatý vydává podivný zvuk.Píská a jako kdyby kňučí.Co s tím?Co to je?

Nejlepší odpověď
www

Nic, je to jeho přirozený zvuk. Stejný, jako u psa, který štěká, koza mečí ap. 😉

Další odpovědi
Drap

Pokud začal z ničeho nic, tak má asi nějaký zdravotní problém. Zajít k veterináři. Pokud píská již dlouho, tak ať si klidně píská

hanulka11

my měli morče a to pískalo, když něco chtělo a nebo když mělo radost…jinak to bohužel říct neumělo…
myslím, že to u křečků bude podobné

kamila44444

jestli je křeček nový (mladý), tak to dělá snad každý křeček. To přejde. Jestli je to už velký křeček, tak se také nic neděje. Je to jeho přirozenost.Prostě se tak jakoby domlouvá. Moje kamarádka má taky křečka který teda dělá opravdu hrozný zvuk. Je jako opravdu strojek na holení. Proto dostal jméno Gilet :D

bolak

Pokud to zní nějak takhle > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=Ax­zIbuEaO7M#t=20s
tak je to naprosto vpořádku a značí to že má dobrou náladu.

samicek333

Jen si píská, naše morče taky vydává různé zvuky, třeba když nás vítá, nebo chche nějakou dobrůtku, nebo se chce pochovat. Pokažde to zní malinko jinak – u jídla je to nejnaléhavější – a vždy je to zvláštní zvuk. Myslím, že křečci nebudou výjimkou…