Andy.vlk

Problémy se zdravím křečka – co s tím?

Poslední dobou se moje křečice chová docela divně. Praktický vůbec nevylézá ven ze svého domečku a to jak večer tak přes den. Někdy vydává divné zvuky takové „ňuf..ňuf..ňuf“ a to rychle za sebou, domnívám se jestli nemá rýmu a tim jak dýchá nosem tyto zvuky vycházejí, ale opravdu si nejem jistá. Také má často v oblasti řitního otvoru špinavou a mokrou srst. Křečka jsem pravidelně krmila směsí zrní ze zverimexu, dávala jsem mu ovoce i zeleninu a nic španého co by mu mělo dělat problémy. Mám o svého křečka starost a proto se ptám: Nemá nějaké vážné onemocnění? Měla bych s ním jí ke zvěrolékaři? Prosím poraďte mi. Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
lola

Určitě jdi ke zvěrolékaři,ten je na to ten nejlepší. Jen si připrav peníze,bude to něco stát!

Další odpovědi
hanulka11

určitě bych ho nenechala bez prohlídky, ta ti vše objasní

denda 15

zajdi k veterináři nikdy nevíš co se stoho vyklube :)

coco

Otázka je,jak je stará.Třeba džungarský křečík se dožívá 2–2,5 let.

Andy.vlk

Je to syrská křečice a je jí asi rok a 7 měsíců.

coco

tak raději k doktorovi.