Lesliiie

Proč se křečci perou? Máme je jako třídní zvíře.

Máme syrské křečky a oni se pořád perou samička útočí na samečka, čím to je? nemůžou si ublížit? Nebo je máme radši dát od sebe? Přes víkend jsme je nechali a v pondělí potřebujeme to vyřešit. Děkuji
Doplňuji:
To ano, možná rádi, jenže ten sameček u toho píská, pak zaleze do kouta a je takový roztřepaný, když jsme ho zkusili vytáhnout, tak se pak vzpíral jít zpátky.

Nejlepší odpověď
www

Perou se rádi, zejména pokud na sebe nejsou zvyklí. Jsou to totiž samotáři. Většinou pomůže čas a pokud ani to ne, od sebe.
Tím slovem rádi nemyslím jejich zábavu, hájí si svoje teritorium.
Zkušenost