bauerlukin

Jakou či kterou knihu o daních byste mi doporučili?

  • pro člověka, který nechce na daních platit o nic víc, než má. V knihovně jsem si půjčil knihu „Zcela legální daňové triky“, ovšem její autor napsal o našich zákonech více než je třeba. Prostě ta kniha je pro právníky, já nic takového nevystudoval. Tak vás chci požádat o tipy na nějaké další knihy.

Díky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou nihu byste mi doporučili o daních

Odpovědi
aliendrone

To není na odpověď a ani na knihu, nýbrž na CELOU KNIHOVNU! ;) :D

Edit>
No, když už jsi tedy upravil otázku, tak upravím i já odpověď. NEJDE doporučit knihu „o daních“ (ve smyslu triky/vychytávky), protože daně úzce souvisí s účetnictvím. TAM je hlavní „zdroj zisku“, daně jako takové jsou taxativně dány, nezměníš třeba výši sazby DPH, ta je prostě PEVNÁ (dokud nedojde ke změně).

Jinak ti doporučím daňového poradce, není to sice laciné (jako třeba účetní), ale pořád MNOHEM lepší, než se dohadovat se správcem daně.