Posspi

Koupit mikinu v odkazu níže, či ne?

Zdravím…nejsem si jistý, jestli když mi tato mikina přijde, tak nebude už moc horko. Doba dodání je tak 3 týdny až měsíc. Co myslíte vy?? Bude ještě zataženo a bude pršet, nebo už bude jenom slunečno?

Nejlepší odpověď
Drap

Pořád bude zataženo, chvílemi pršet a bude chladno.

Další odpovědi
Kepler

Jen to objednej, má to nadčasový design. Ještě to brzy užiješ, nevěř na globální oblbování.

marci1

Kup, teď je 12°C a při pohledu na tuto mikinu je mi už horko. 🙂 Podle předpovědi nás brzy asi nějaká velká horka nečekají.

Posspi

Díki vám všem,jste skvělí :D

Posspi

*díkY