Lenjička

Kostým na večírek

Ahoj, pracuji v mladém kolektivu, ve kterém jsou hodně přátelské poměry. Tuto středu máme večírek v kostýmech a naše skupinka má jít za Superhrdiny. Nejlépe nějaké nové 🙂 Co byste mi doporučili, pokud bych chtěla použít svůj plesový červenočerný korzet? Pravý kvalitní korzet s ocelovými kosticemi…
Doplňuji:
Děkuji 🙂 Ale potřebuji právě úplně nové superhrdiny 🙂 Jako byl tým amerika, tak my chceme být tým česká republika 😁

Nejlepší odpověď
pusinka50

Co takhle ke korzetu přidělat pavoučí nohy (z drátků obalených černou látkou) a na obličej fotku Kalouska, to by byla moc hezká jedovatá tarantule alis pavoučí muž, roznášející jen samé zlo oproti spidermanovi..... Chtěla jsem udělat smajlík, ale při napsání příjmení tohoto „superhrdiny“ dnešní podivné doby spřádajícího neviditelné sítě bídy a chudoby kolem nic netušících a již teď chudých lidí se mi udělalo rudo před očima ☹

Další odpovědi
led

Môžte si vybrať postavy:
1 – film Elektra z roku 2005 – Jennifer Garner
http://www.top­zine.cz/wp-content/upload­s/2011/06/Elek­tra.jpg
2 – Červená Karkulka
3 – Královna meče 2000 Maria Teresa Alvaradoová, prezývaná Tessa (TESSIE SANTIAGOVÁ)
4 – a nakoniec nesmrteľná Angelika de Peyrac

V českej verzii doporučujem modernú Dorotku zo Strakonického dudáka. (Hvězda padá vzhůru s Karlem Gottem)

RomanP

tak nechte ten korzet a přesto si dejte šerpu z barvami naší republiky.
Jinak naše novodobé „superhrdiny“ hledejte ve Strakově akademii ale tam asi s tím korzetem nepochodíte