Avatar uživatele
misicka2310

Koš v notebooku?

Ahojky už týden hledám koš v notebooku ale nemužu ho nikde najít vždycky jsem ho měla na ploše ale na jednou nikde
Doplňuji:
No hhahh já to tady neměla ani radši psát děkuji za vaše odpovědi ale já to budu muset někomu dát at mi to najde já sem totiž hrozný nemehlo ještě bych to zablokovala celé ale fakt děkuji :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda před 5023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

(WinXP) Pravým myšítkem vyvolat na ploše kontext.nabídku > Vlastnosti > Plocha > Vlastní nastavení plochy > Obnovit výchozí, anebo v oddílu Ikony na ploše označit fajfkou Koš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Koš nezle smazat ani přesunout tak aby na ploše nebyl. Zkuste se podívat detailněji, zkuste restart, nebo snížení rozlišení jestli Vám „neutek“ mimo plochu.

A pokud chcete opravdu poradit, napište co máte za Operační Systém, můžu Vám pak zde uvést návod jak ikonku na plochu umístit manuálně.

Nepoužíváte nějakou svojí lištu s aplikacemi ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hrášek

Je to pořád lepší než hledat notebook v koši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Nejprve si dej zviditelnit skryté a systémové složky a pak si v tento počítač-disk C najdi složku recycle. To je koš. Pak ho odešli na plochu a máš hotovo.
To mi připomíná jednu paní, nevím jestli to byla blondýna, která si schovávala důležité věci do koše. Pak ji ho někdo vysypal :D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek