Avatar uživatele
Sůwa

Zmizel mi celý soubor „Obrázky“

Doufám, že je tu ještě někdo bez vlivu a poradí mi. Jak jsem tak posílala PF s fotopřílohou, najednou se mi v řádku >prohledat< objevily jen Dokumenty a Obrázky ne. Po otevření přes Start tam soubor byl jen samostatně ( ne jako součást Dokumenty ) a teď tam už není vůbec. Při prohledání jsem je sice našla, ale nemůžu je otevřít. Bod obnovení jsem zkusila – neobjevily se. Co mám ještě zkusit? Mám OS Win XP.
Doplňuji:
Už jsem je našla, ukrývaly se v Dokumentech ve složce s informacemi o bojleru AEG. Najížděla jsem opatrně na jednotlivé složky a podle velikosti ( víc než 1 GB ) jsem je našla. Odtamtud už jsem je vysvobodila, ale potřebovala bych, aby se zas daly samostatně otevírat v nabídce Start.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, aramah, kapka, suaeda před 4492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud není v koši:
Start-Hledat-Všechny soubory, vepiš obrázky-Hledat.
Nalezený soubor (přesně uvidíš kde je) přesuň kam potřebuješ.
Doplňuji:
Pak klik pravým myšítkem na složku, vytvořit zástupce

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Start/Vlastnos­ti/Vlastnosti Hlavního panelu a nabídky Start/Vlastní/U­pravit nabídku Start/Obrázky/Zo­brazit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Obrázky není soubor ale SYSTÉMOVÁ složka.

Zkuste otevřít nadřazenou složku (pokud je ve složka obrázky třeba ve složce dopisy tak ta složka dopisy je složce obrázky nadřazená) a přesunout složku obrázky zpět do složky dokumenty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Není v koši? 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Tomu, kdo si tohle přečte přeji krásné novoroční ráno. Skutečně bylo ráno moudřejší večera, když jsem teď spustila PC, bylo všechno jak má být. Nový rok tedy začal krásně, jen se mi v noci podařilo nedopatřením zavřít kocourka v obýváku a to mne strašně mrzí, ale snad mi už odpustil.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Pravým myšítkem jsem to zkusila okamžitě, jenže si to vytvoří zástupce vedle toho původního. Pak by šlo ještě vytvořit zástupce na ploše, ale to taky nechci. Jdu spát, snad mne do rána něco napadne. Určitě jsem někde viděla, že se dá spustit v menu Start, ale teď si nemůžu vzpomenout kde to bylo. Naštěstí to jde ale už otevírat v programech na úpravu fotek, to je teď mé největší hobby. Dobrou noc a PF. Sůwa

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek