Kristyna4444

Zmizení souboru.

Chtěla jsem se zeptat, jestli se nedá najít soubor, který jsem chtěla vyjmout a vložit do druhé složky. Omylem jsem to vložila do stejné složky a to mi ukázalo tabulku, že to vkládám do stejné složky, na tož jsem dala storno. Po tomto kroku, jsem soubor nemohla nikde najít, ani v koši, ani když jsem název zadávala do vyhledávání ve startu a ani když jsem se koukala na naposledy vytvořené soubory ve wordu. Tento soubor je pro mě moc důležitý, a proto děkuji za každou odpověď.
Doplňuji:
Ani se mi neukazuje nic na tlačítku vožení-neaktivní.

Odpovědi
cochee

To se mi nepodařilo reprodukovat (Windows XP). Použitím pravého tlačítka myši a místní nabídky Vyjmout + Vložit se nestalo vůbec nic, soubor zůstal na svém místě. Použitím Ctrl-X/Ctrl-V se mi objevilo okno, že název zdrojového a cílového souboru se shodují, jediné tlačítko OK (Storno nikoliv). Po odsouhlasení byl opět původní soubor na svém místě, nezmizel. Takže nemohu poradit s důsledkem, protože jsem pokusem nedosáhl stejného výsledku.

pl4toon

Zkoušel jsem to na Windows 7 a dosáhl jsem stejného výsledku jako cochee, soubor zůstal na svém místě. Jen místo OK se mi ukázalo okno s tlačítkem Storno, o bude asi rozdíl mezi W7 a XP.
Nicméně také nevím co s tím. Jediné co můžu poradit, je abyste prohledala všechny složky, okolo kterých jste se pohybovala těsně po tom vyjmutí, třeba jste někde ve zmatku špatně klikla a vložila, nebo ‚přetáhla‘, soubor někam jinam. Jinak mě už nenapadá vůbec nic.

Mc Merkurion

zkus v nabídce start naposledy otevřené