polak

koš na ploše

omilem jsem smazal koš a nevým co stím?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

a nebo povolit skryté a systémové složky a najít složku C:\recycle a vytvořit zástupce na ploše.

Další odpovědi
Blecha

Také jse mi to povedlo, na vistě – takže – Jednoduché řešení Na prázdném místě na ploše klikněte pravým tlačítkem myši – Přizpůsobit ( poslední možnost ) – a teď v otevřeném okně nalevo v zeleném okně „Změnit ikony plochy“ – a v horní části zaškrtnout „Koš“ Nyní by se měla objevit ikona koše na ploše PC. Kdyby to nešlo tak ho najdeš možná i ke stažení

SinceX

Myslím si, že vÝm jak to vrátit..:)
ttp://www.dou­gknox.com/xp/scrip­ts_desc/rec_bin­.htm Stačí spustit z HDD – harddisku ..:)