JájsemRaibek

Koronavirus zná, nebo nezná hranice?

Rusko se nachází v blízkosti Číny a dalších států, kde je počet nakažených velmi velký. Jak je možné, že v Rusku je jen 59 nakažených, což vyplývá z mapy rozšíření? To ho Rusové nepustí, nebo co? :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Mezi jakž takž civilizovaným Ruskem a Čínou je rozlehlá Sibiř a tamni lovci kožešin a dělníci na ropných vrtech toho moc nenacestují, zvláště ne za hranice. No a je docela možné, že covid má bobky z Putina.

Další odpovědi
led

Jedinu hranicu, ktorú „pozná“ koronavírus je „ľudské vákuum“. Ak viete tak dobre čítať v mapách ako v prípade tejto otázky, tak si pozrite hustotu osídlenia v severnej časti Číny, Mongolska a južných oblastí bývalého SSSR.

Funna

podívej se pořádně na mapu, co je na ní u hranic Ruska s Čínou a snad ti to dojde, proč se to přes tuhle hranicí nešíří…

Edison

Hloupá otázka…