hapiky

Co by se asi stalo, kdyby se prokazatelně zjistilo, že koronavirus je umělého původu?

Zvláště, kdyby se zjistilo kde byl „vyroben“.

Nejlepší odpověď
Kepler

To by se asi nezjistilo. Který stát by záměrně mutoval smrtelný vir, který nezná hranic? To mi připomíná toho blba a ruského poslance Žuravleského (či jak se jmenuje), který tvrdí, že za teplou zimu v Rusku může blíže neurčená „klimatická zbraň“ made in USA.

Další odpovědi
Edison

Kdyby byly v prd… ryby…

Jedni by to házely na rusa, jiný na amíka, další na araba, jiný na žida… Jak by se komu hodilo…

Drap

Nestalo by se nic.

autacek

Myslím, že USA by to opět prošlo. Na ostatní by se uvalily sankce, případně by náš spojenec měl snahu je vytěžit ku vlastnímu prospěchu.

Bobek 2

Každou chvíli někdo někde o něčem tvrdí, že to prokazatelně zjistil, a my nikdy nemáme možnost si prokazatelně ověřit, jestli to zjistil opravdu, nebo jestli to jenom tvrdí, protože je v jeho zájmu to tvrdit. Takže takové zjištění by se naprosto ztratilo v záplavě spousty jiných tvrzení, pravdivých i lživých. Ostatně spousta zpráv a informací je vypouštěna do oběhu právě proto, aby tuto změť vytvářela a aby lidé rezignovali na vlastní názor.