Kalim_YT

Vymřeme na koronavirus? Dostane se do ČR?

Nejlepší odpověď
Kepler

Viry mutují a šíří se od počátku věků a ještě nikdo na to nevymřel. Do ČR se to samozřejmě dostat může, ale nemusí. V Číně jsou v karanténě celá velkoměsta, takže by to šíření viru mohlo omezit.

Další odpovědi
Edison

Hloupá otázka. Opakuji po milionté: NIKDO NEZNÁ BUDOUCNOST!!!

marci1

Vyjádření hlavní hygieničky ČR: „Virus se může dostat do Česka, ale netřeba panikařit“.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/koronavirus-uz-se-rozsiril-po-vetsine-cinskych-provincii-who-zatim-mlci-87016?dop-ab-variant=0&seq-no=3&source=hp&dop_s­ource_zone_na­me=zpravy.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Ny3ix

Jestli někdy jako civilizace vymřeme, tak určitě ne na koronavirus. Před 100 lety jsme tu měli španělskou chřipku, před dalšími 100 lety choleru. Kdo ví, jestli se i z koronaviru stane takový fenomén, na který budou lidé vzpomínat podobně.

Ametyst

Ne, ale možná budeme vzpomínat na Trumpa, co si hlídal jižní hranici. 🙂

Kryšpín

Češi budou míti trochu bobky omezí výlety a dovolené do východních rákosnických zemí, starý štamgast mi v putyce pravil poslouchej ucho, možná je to vyrobeno uměle už nás je na planetě mnoho a i kdyby miliarda odešla do věčných lovišť pořád bude dostatek lidstva a nejlépe to vyřešil baculatý Kim uzavřel hranice.
Pokud se dostane nebo né těžko říci při letecké dopravě je to otázka několika hodin.