elexirio

Komu zlepší život 5G mobilní sítě?

Z mého pohledu nemá cenu zrychlovat data, jelikož již dnes jsem schopen svůj datový limit vyčerpat za jednotky minut. K čemu tedy chtít 5G? Z uživatelského pohledu (rychlost, latence, dostupnost) mi nic nového 5G nepřinese.

Odpovědi
Schluker

Bude vyuzivan hlavne IoT, zvyseni prenosove rychlosti neni au tak zajimave.

Emefej

Výrobcům a provozovatelům.

zjentek

Nikomu, zavedením 5G sítí se život na planetě opět všeobecně zhorší, včetně toho lidského, ovšem dopředu se nedá odhadovat, jak až. A mezitím už Číňané v kosmu testují 6G sítě. );

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.