ctrv

Komu zlepší život 5G sítě?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mnoha subjektům. NEJVÍCE ale „Velkému bratrovi“ – podle mě. ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

Prej všem… Ono to chce o tom něco vědět. Ale popsat celý systém vícevrstvé 5G sítě není na jeden příspěvek tady.

Doplnění: Když ne na datech, tak na sekundárních záležitostech, podle toho, co všechno se na to navěsí. Třeba včetně „chytrých“ domácností, v práci, na ulici, v hromadné dopravě…

anonym

Teoreticky může úplně každýmu.

autacek

Komu zlepší život? Tak především těm, kteří již dnes využívají sítě 4G na maximum. Jinak si zlepšení nevšimneš.

Kryšpín

Dvojitým a trojitým agentům.

anonym

Je to stejné jako byste se ptal „komu zlepšil život internet“, … asi spoustě lidí, a spoustě vůbec ne … Podívejte 5G sítě nejsou o ničem jiném než o cenově dostupnějším rychlejším internetu v mobilním telefonu a o fušofování operátorů i do oblasti připojení domácností. Může to být pro vás naprosto bezvýznamné, a taky byste si na tom klidně mohl založit veškeré živobytí (například pokud byste se rozhodl začít mobilní aplikace právě teď vyvíjet, nebo byste se rozhodl spustit nějakou online službu která v důsledku omezené rychlosti mobilního připojení nebyla do té doby možná), to záleží jen na vás.