carlos11

Komu věřit?

Pro přehled o akuálním počasí vycházím se dvou serverů a to meteopress.cz a DeathMoon. Oba používají meteoradar.cz. Jenže jeden uvádí směr větru SZ a druhý JZ. Pro mne je směr větru rozhodujícím činitelem.Co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja to vidim jedine tak , ze se ten SZ s JZ vitr " potkaji " zrovna nad CR a to bude teprve mela …
P.S. Sledujte nekdy pocasi na seznamu od sameho rana. Meni se tam nekolikrat za den i v rozmezi 10 stupnu. A z toho jsem " blazen " zase ja. ! 🙂
Hezky " nicim neruseny " vikend. 🙂 -iv-

Další odpovědi
eLx

Kašli na radary, vylez ven, olízni si prst, zdvihni ho, koukni kde je slunce a máš to… jako indiáni :)

Jakub

Ono to bude asi tím, že informace se získávají v různou dobu a z různých stanic, proto se liší konečný výsledek. Rady typu zvedni nasliněný prst, patří do jiné diskuze, než je tato. Radil bych přejít na I Dnes.Ani Parlamentní listy nejsou k zahození.