Rob15

Komu budu chybět, když se zabiju?

Když spáchám sebevraždu, komu budu chybět? Díky komunikačním problémům nemám žádné kamarády, jediný kamarád mi zemřel před půl rokem. Táta s námi nežije, vlastně ho ani neznám, odešel když mi byli 3 roky a už jsem ho neviděl. Máma má nového přítele a plánuje s ním dítě, takže to může být skvělá náhrada za mě. A sestra mě nesnáší. Komu bych tedy chyběl? (Je mi 15 let)

Nejlepší odpověď
Drap

Spoustě lidí. V patnácti si to dostatečně ještě neuvědomuješ, časem zjistíš pro jak moc lidí jsi důležitý a že bys velké spoustě lidí chyběl. Sebevražda neni řešením.

Další odpovědi
agentpv

Někdy se člověku zdá že ho nemá nikdo rád… ale není to pravda, lidi jen nemají odvahu, sílu a čas si to říct. Jsi mladý máš život před sebou, za tři roky, budeš dospělý a můžeš si život zařídit po svém.

Edison

Buď si jist, že jestli máma bude mít druhé dítě se svým přítelem, není a nikdy to nebude náhrada za Tebe. A to, že Tě sestra nesnáší se Ti jen zdá. Já se sestrou jsme se taky bili jako koně… No a vidíš… jsme v pohodě.