Kotja

Kolikrát přibližně musím jet autobusem za měsíc, aby se mi vyplatila měsíční jízdenka?

Oproti jednorázovým jízdenkám.

Nejlepší odpověď
gecco

Přesně nejméně tolikrát, aby se ti to vyplatilo…
:-OOO
Vyděl si cenu měsíční jízdenky cenou jízdenky jednotlivé a výsledek dělení zaokrouhli ´nahoru´ – tím zjistíš minimální potřebný počet jízd – „aby se ti vyplatila měsíční jízdenka“…

Další odpovědi
lexx

to nevím…mám autobusovou „platební kartu“ el.peněženku a na jedný jízdě dlouhé 7 km je sleva 3 Kč proti platbě v hotovosti…jenomže ta legrácka vyjde vystavení karty na 200 Kč takže návratnost investice je delší