Kolikrát oplachujete kysané zelí, než ho dáte vařit?!

Doplňuji:
Děvčata dám na vás.Nebudu proplachovat a poprvé zkusím zahustit tím bramborem.Jinak zahušťuji jíškou.

Nejlepší odpověď
GM

Já neproplachuju vůbec, až je měkké tak zahustím bramborem nastrouhaným najemno a provařím.

Další odpovědi
ReHu

Já ho taky neproplachuju. Vždyť ta šťáva je výborná.

Anizbor

Také i já vůbec neoplachují,dám zelí vařit,asi po 25min. přidám zvláště osmaženou cibulku na slanině a potom jen zatřepnu hl. moukou a ještě nechám provařit,přeji dobrou chuť.

iceT

Neni treba proplachovat,zeli pak ztrati tu kyselost.Taky neproplachuju a pak ani neni treba dochucovat.

Lásenka

Já oplachuji jednou, nemáme rádi, když je moc kyselé.

hanulka11

neproplachuji to by ztratilo tu chuť pro kterou ho mám ráda

elektrikář

Záleží na tom jak je kyselé.Nesmí to kroutit pusu. Někdy jej propláchnu jen půlku.

jitravák

Škoda vyplachovat vitamíny. Někdo zelí přislazuje. Než přislazovat,je lepší do zelí nastrouhat mrkev.