zjentek

Kolikrát jste přežili vlastní smrt?

Já třikrát. Myslím, že mám sedm životů, ale je to jen domněnka. Děkuju.

Odpovědi
orwell

Pokud pominu to, že vlastní smrt se přežít nedá, tak namále jsem měl, co si teď vybavuji, tak asi čtyřikrát.
podruhé to byl zásah el. proudem
potřetí – skoro utonutí
počtvrté – havárie na motocyklu
a poprvé (to jsem si nechal nakonec), když jsem coby malý harant dával injekci spícímu tátovi do chodidla. Tehdy mě zachránila maminka.
Prostě koho mají oběsit, ten se neutopí.

Rokio

Namále jsem měl jednou, a to tehdy, když jsem vysadil všechny prášky, abych mohl jít darovat krev. Utrpěl jsem delirium.