Lizart121

Kolik volného času mají dětští psychologové?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro zachování duševního zdraví, nikdo si nemá „práci“ nechat zasahovat do soukromí a volného času. Ať už se jedná o dětského psychologa nebo řidiče tramvaje.

Další odpovědi
radce

Žádný !
Pokud zrovna nejsou v ordinaci a nevyšetřují, tak přemýšlí o řešení problémů svých malých pacientů. Je to šichta nonstop…

venkovan

Obávám se, že práce lékařů není o volném čase, ale o poslání. Takže pokud vybíráš svoji práci podle toho kolik budeš mít volna, tak se staň běžným dělníkem ve fabrice s 8 hodinovou pracovní dobou.

Damiana

Kolik chtějí – stejně tak, jako každý, kdo pracuje a umí oddělit svou práci a své soukromí.
ad Hlada: S tím mizerným platem tak úplně nesouhlasím – záleží jen na tom, jak je kdo dobrý a jaké má PR. Ale to je snad u každé profese, takže netřeba paušalizovat.

Hlada

Hodně, protože najít zaměstnání v tomto oboru je velmi obtížné. Pokud se to podaří, je to zaměstnání s normální pevnou pracovní dobou za nevalný plat.
Doplňuji:
Psycholog není absolventem medicíny, ale filozofie.

annas

Ad Hlada. " Psycholog není absolventem medicíny, ale filozofie."

Filozofie je zcela jiný obor než psychologie. Studuje se zpravdila na filozofické fakultě.

http://is.cuni­.cz/webapps/a­kreditace/stu­dium/11210/100­2139/?lang=cs

http://www.vy­sokeskoly.cz/cla­nek/porovnani-oboru-filozofie